غذاخوری‌ها

اداره تغذیه دانشگاه فردوسی مشهد، دارای پنج غذاخوری است. این غذاخوری‌ها به شرح زیر هستند.

 • فجر: این غذاخوری با ظرفیت ۴۰۰۰ نفر و با مساحت حدود ۲۱۱۵ مترمربع، در بلوار دانش دانشگاه، پشت خوابگاه‌های فجر ۱ تا ۴، قرار دارد. در این غذاخوری، وعده‌های صبحانه، ناهار، و شام برای آقایان دانشجو توزیع می‌شود.

   

   

   

 • پردیس: این غذاخوری با ظرفیت ۳۰۰۰ نفر و با مساحت حدود ۸۵۸ مترمربع، در بلوار دانش دانشگاه، کنار خوابگاه پردیس ۱ واقع شده است. در این غذاخوری، وعده‌های صبحانه، ناهار، و شام برای خانم‌های دانشجو توزیع می‌شود.

   

   

 • یاس: این غذاخوری با ظرفیت ۲۰۰۰ نفر و با مساحت حدود ۱۰۰۰ مترمربع، در بلوار علوم دانشگاه، مقابل سازمان مرکزی دانشگاه، پشت دانشکده علوم اداری و اقتصاد واقع شده است. در این غذاخوری، وعده‌ی ناهار، در دو سالن مجزا، برای آقایان و خانم‌های دانشجو توزیع می‌شود.

   

   

 • زیتون: این غذاخوری پشت دانشکده مهندسی، بین دانشکده مهندسی و دانشکده معماری قرار دارد. در این غذاخوری، وعده‌ی ناهار، در دو سالن مجزا، برای آقایان و خانم‌های دانشجو توزیع می‌شود.

   

   

 • مهر: این غذاخوری با ظرفیت ۴۰۰۰ نفر و با مساحت حدود ۱۹۴۴ مترمربع، در انتهای بلوار دانش دانشگاه، بین خوابگاه پردیس ۶ و ۷ واقع شده است. در این غذاخوری، وعده‌های ناهار و شام برای خانم‌های دانشجو توزیع می‌شود.

   

   

 

 

آمار بازدید

امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۵۹
۵۴۴
۵۸۹
۱۸۴۳
۴۲۷۲
۲۸۳۳۵

بازدیدکنندگان در حال حاضر

ما 7 مهمان و 0 عضو آنلاین داریم